העמוד של סטיל ארט בפייסבוק
דלתות כניסה | דלתות פנים | דלתות מעוצבות
יצרנית דלתות כניסה, דלתות פנים וארונות חשמל
דלתות
ארונות חשמל ותקשורת
אודותינו
מבצעים והנחות
קטלוג
יצירת קשר
למידע נוסף והזמנות : 08-8598883

רשימת מאמרים

דלתות פנים ממתכת
פורסם ע"י סטיל ארט בתאריך 8/2/2012
בניגוד לעבר, בו דלתות פנים לא קיבלו תשומת לב רבה ולא היה דגש רב על עיצובים ואיכותם, כיום, בעולם בו כל פריט בבית ומחוצה לו הופך לאלמנט עיצובי בעל משמעות רבה, דלתות הפנים הפכו להיות מצרך מבוקש, מצרך שמוכרח לעמוד בתנאים רבים – עיצוב, איכות, ניקוי קל, בידוד ועוד.
איך בוחרים דלתות כניסה ודלתות פנים לבית
פורסם ע"י בתאריך 14/8/2011
רכישה של דלת עבור הבית (בין אם מדובר בדלת כניסה ראשית ובין אם מדובר בדלת פנימית), היא כבר מזמן לא נטו לשם המטרה הפונקציונאלית של הדבר – יצירת מחסום וחיץ בין חללי הבית השונים. דלת, מעידה הרבה מאד על הטעם האישי של דיירי הבית, וככזאת היא צריכה להיות מותאמת מבחינה סגנונית לשאר העיצוב הכולל. דלתות לבית מוצעות כיום לקהל הרחב במגוון רחב של עיצובים וסגנונות.
דלתות פנים לבית
פורסם ע"י בתאריך 5/7/2011
דלתות הן חלק אינטגראלי ובלתי נפרד מהעיצוב של הבית. כמו שמשקיעים בבחירה של רהיטים, בחירת החלונות, צבע הקירות וכל יתר האביזרים המשלימים של הבית – כך גם לדלתות פנים, לפחות בשנים האחרונות, יש חשיבות ניכרת למי שמקפיד על האסתטיקה של הבית ועל העיצוב הכללי. פעם, לבחירת מראה של דלתות, הייתה קיימת קצת פחות חשיבות. דלתות פנים באו לענות על צורך פונקציונאלי אחד ויחיד: יצירת חיץ בין חללים וחדרים. היום למראה של דלתות פנים יש הרבה יותר משקל. נטייה זאת, הביאה הרבה מאד יצרני דלתות וחנויות משווקות לזהות את הטרנד. לפיכך כיום, ניתן למצוא דלתות פנים בשפע של סגנונות ובמגוון של עיצובים
מגמות וחידושים בעיצובי דלתות כניסה
פורסם ע"י בתאריך 16/6/2011
לאורך השנים האחרונות אנו עדים להתפתחות מרשימה של ענף הדלתות המציע מגוון רחב מאוד של דלתות, היצע זה מאפשר בעצם לכל בעל בית למצוא דלת אשר תתאים באופן מושלם לעיצוב ביתו דלתות כניסה מגיעות כיום כדלתות מעוצבות לכל דבר, החל ממיזוגי צבעים, שילובי אובייקטים ועיטורים, מנגנוני נעילה מתקדמים ומשתיקי קול לסגירה עדינה ורכה של הדלת.
דלתות כניסה ממתכת הבחירה המוצלחת עבורך
פורסם ע"י בתאריך 29/5/2011
בכל הקשור לדלתות כניסה ממתכת, לחלק מהמתעניינים ברכישתם ישנם מספר התלבטויות כגון – האם דלתות כניסה ממתכת מיועדות למפעלים או גם לבתים פרטיים? האם מדובר בדלתות מעבדה? או שמא מדובר בדלתות בטחון לבניינים? האם דלת כניסה ממתכת חסינה בפני מזגי אוויר קיצוניים? ושאלת המחיר – האם רכישת דלת כניסה ממתכת עומדת בתקציב? ומהם היתרונות ברכישת דלת כניסה ממתכת על פני רכישת דלת כניסה מעץ, המאמר שלפניכם ינסה לעשות כאן סדר..
דלתות כניסה מפלדה – כשיופי פוגש איכות
פורסם ע"י בתאריך 2/5/2011
אם אתם כעת בשלב של חיפוש דלת כניסה חדשה עבור ביתכם לא כדאי שתרכשו דלת כניסה מעוצבת העשויה מחומר גלם עמיד ואמיד? אם התשובה הינה חיובית תהיו מאושרים לדעת כי כיום ניתן למצוא דלתות כניסה מעוצבות המציעות מיגון וחסינות של הדלת בפני מזגי אוויר קיצוניים ובפני מפגעים חיצוניים מה שמבטיח לרוכשי הדלת רכישה מושכלת לטווח הארוך.
היתרונות בבחירת דלתות כניסה מפלדה
פורסם ע"י בתאריך 23/4/2011
דלתות כניסה הן למעשה המראה הראשון בו יתקלו אורחי ביתך, אם אתה מעוניין ליצור רושם ראשוני חיובי ואם ברצונך ליהנות בעצמך מהמראה המשתקף מחוץ לביתך אנו נמליץ לך על בחירת דלת כניסה מושקעת, דלת כניסה מגיעה היום במגוון רחב של דגמים, החל מחומרי גלם של פלדה ועד פייברגלס וכמובן העץ המסורתי. גם העיצובים הפכו להיות חדישים ומרהיבים, יתרה מזאת תוכלו למצוא במפעלי דלתות כניסה מעצבי דלתות אשר בהכשרתם הינם מעצבי פנים מאוד מוכשרים שעבודתם העיקרית הינה עיצוב דלת מתאימה לכל בית ובית!
דלתות כניסה ממתכת הן הבחירה המועדפת
פורסם ע"י בתאריך 11/4/2011
במידה וחשובה מאוד בעינכם מאפיינים כגון עמידות החומר ומיגון ביתכם, דלתות כניסה המיוצרות ממתכות הינן חסינות יותר באופן משמעותי מאשר דלתות כניסה המיוצרות מעץ או מפייברגלס
דלתות כניסה ומשמעותן ביצירת רושם על רוכשי בתים
פורסם ע"י בתאריך 30/3/2011
דלתות כניסה ומשמעותן במכירת הבית - הרוכש הפוטנציאלי מתדפק על דלת הכניסה ומגיע עם סוג של דיעה קדומה אודות הבית - מאחר והמראה הראשוני אשר ניצב בפניו הינו דלת לא מושקעת, הוא יחשוב לעצמו כנראה שגם הבית אינו מושקע.. כבר איבדתם נקודות, די חבל..
עיצוב הבית – מגמות בתחום דלתות כניסה ממתכת
פורסם ע"י בתאריך 10/2/2011
חידושים בטכנולוגיות הייצור, כגון משטחי בידוד ויחידות הרכבה מותאמות, הובילו לשיפור דרמטי בכל הקשור ליעילות אפקטיבית, לויזואליות, לחיסכון כלכלי ולמדד האיכות של דלתות כניסה העשויות ממתכת. חשוב לוודא כי בעלי המקצוע האחראים על עיצוב ביתכם ועל בחירת הדלת עבורכם בקיאים בכל הקשור לטרנדים העכשוויים בתחום דלתות הכניסה.
דלתות כניסה ממתכת הבחירה של שנות האלפיים
פורסם ע"י בתאריך 17/1/2011
מה בעצם עליך לבדוק בבואך להזמין דלתות כניסה? פשוט מאוד- מיגון מירבי לבית, עיצוב אסתטי, דלת עמידה וחסינה, דלת הנחשבת ליעילה מבחינת צריכת אנרגיה ומשתלמת כלכלית. דלתות כניסה ממתכת הינן בחירה אולטימטיבית מאחר ומציעות את כל היתרונות הנ"ל.
דלתות כניסה ופנים – חשיבות הקפדה על צבע איכותי
פורסם ע"י בתאריך 6/1/2011
השמש החזקה ותנאי האקלים וזיהום האוויר בארצנו עלולים לגרום לצבע לדהות עם הזמן רמת הדהיה תלויה בסוג הצבע הנבחר, על כן חשוב לרכוש דלתות כניסה ודלתות פנים אשר נצבעו באיכות הגבוהה ביותר..
דלתות כניסה יוצאים מהסטנדרט!
פורסם ע"י בתאריך 27/12/2010
דלתות כניסה סטנדרטיות ניתן למצוא כמעט בכל מקום, אם בביתכם ניצבת דלת כניסה סטנדרטית, והינכם מעוניינים בשדרוג המראה של הבית תוכלי לשפר משמעותית את המראה ולגרום לכניסה שלכם להראות מרשימה בפעולה פשוטה של החלפת דלת הכניסה הסטנדרטית לדלת כניסה מעוצבת.
דלתות כניסה ממתכת - הבחירה העכשווית והמשתלמת
פורסם ע"י בתאריך 12/12/2010
דלתות כניסה ממתכת הינן מוצר יציב ואיתן בענף הדלתות, מדובר בדלתות המספקות פיתרון בטיחותי מצוין, מספקות יציבות וזאת בתמורה למחיר בהחלט משתלם, זה כבר זמן רב שניתן לרכוש דלתות כניסה ממתכת בעלות מראה מעוצב וקורן עם עיצובים מיוחדים ובריח מעוצב.
דלתות כניסה – יופי, איכות ועמידות להבטחת רכישה נבונה!
פורסם ע"י בתאריך 2/12/2010
בהחלטה בין מספר דלתות כניסה עליך לקחת לוודא כי איכות הדלת אינה נמוכה, עלות החלפת הדלת לאחר מספר מועט של שנים עשויה להוביל אותך להוצאה גבוהה יותר מההוצאה המקורית עבוד דלת כניסה איכותית.
דלתות כניסה ועקרונות הפנג שוואי
פורסם ע"י בתאריך 21/11/2010
דלתות כניסה הן דומיננטיות בחשיבותן עבור הבית ויושביו, עובדה זו ידועה מההיבט של מיגון הבית ומסתבר שגם מההיבט הנוסף אשר תופס תאוצה- תורת הפנג שוואי. על כן צבען, צורתן ותקינותן של דלתות הכניסה אמורות להיקבע לאחר חשיבה מושכלת והבנת ההמלצות.
דלתות כניסה ודלתות פנים כרהיט לכל דבר
פורסם ע"י בתאריך 14/11/2010
כשם שלא תכניסו כל רהיט הביתה עליכם לבחור דלתות כניסה ודלתות פנים בעיצובים בלתי מתפשרים מאחר ואלו עשויים ליצור את ההבדל בין מראה מעוצב וייחודי למראה סטנדרטי. תוכלו לשקף את היצירתיות האישית שלכם באמצעות עיצוב דלתות המותאמות לטעמכם האישי, החל מהצבע וכלה בגודל הדלת.
דלתות כניסה מעוצבות
פורסם ע"י בתאריך 1/11/2010
נכון ישנה חשיבות גדולה לעיצוב הפנימי של בית לא פחות מאשר לעיצוב החיצוני שלו, מכיוון שאנחנו חיים בתוך המרחב הפנימי ולא בחוץ, אולם אין לזלזל בהשפעה שיש לעיצוב החיצוני. דלתות כניסה בפרט הן אחד האספקטים החשובים של עיצוב זה.
דלתות כניסה– מדריך בחירת דלתות כניסה מעוצבות
פורסם ע"י בתאריך 19/10/2010
דלתות כניסה בעלות תפקיד חשוב, הן משקפות את הטעם וההעדפות של אלו המתגוררים בבית. בבואך לבנות את ביתך, כדאי שתשקיע תשומת לב למרכיב המראה של דלת הכניסה. בימים אלו תוכל למצוא מגוון רחב ביותר של דלתות כניסה, להלן מספר טיפים שיסייעו לך בבחירת סגנון דלתות כניסה.
דלתות כניסה – דגשים אותם חשוב לדעת
פורסם ע"י בתאריך 13/10/2010
דלתות כניסה הינן אלמנט חשוב בכל הקשור לחידוש את הבית, אם אתם מתלבטים מתוך מבחר דלתות כניסה באיזו דלת לבחור, כדאי לכם להיעזר בטיפים הבאים אשר ריכזנו עבורכם אודות דלתות כניסה
דלתות כניסה – כך יוצרים כניסה מרשימה ואיתנה
פורסם ע"י בתאריך 3/10/2010
דלתות כניסה הן המראה הראשוני שאנשים מבחינים בו אודות בית מסוים. הצבע, הסגנון והמצב הכללי של דלת הכניסה הינם מרכיב חשוב המשפיע על הויזואליות החיצונית של נכס. דלתות כניסה מעוצבות ומסוגננות יכולות ליצור הבדל משמעותי של הנכס מול הנוף הכללי!
דלתות כניסה – חומר למחשבה לפני בחירת הדלת עבור ביתך
פורסם ע"י בתאריך 12/9/2010
דלתות כניסה לבית הינן תעשייה בפני עצמן ולכן בחירת דלת כניסה אחת מתוך מגוון דלתות כניסה הקיימות בשוק עשויה להיות משימה הדורשת ממך ידע והבנה בתחום כך תדע לסווג דלתות כניסה לפי הצרכים שלך ומתוך קבוצת דלתות הכניסה המתאימות עבורך תוכל לבחור את הדלת המתאימה ביותר למאפייני ביתך. המדריך שלפניך מנסה להקנות לך כלים לבחירה דלת כניסה מושלמת עבורך.
דלתות כניסה מפלדה – הבחירה הבטיחותית ביותר של דלתות הכניסה
פורסם ע"י בתאריך 7/9/2010
על מנת להגן על הבית מפני מפגעים חיצוניים, כגון מזגי אוויר קיצוניים ופריצות כדאי לך מאוד לשקול רכישת דלתות כניסה מפלדה. דלתות פלדה חסינות מפני נזק חיצוני, גורמות לבית להיות בלתי חדיר ובכך גם להגן על יושבי הבית מפני זרים לא רצויים העשויים בשל כוונות לא טהורות לנסות לחדור לביתכם ולפלוש לפרטיות שלכם.
דלתות כניסה כאלמנט עיצובי
פורסם ע"י בתאריך 2/9/2010
דלתות כניסה הינן אלמנט עיצובי לכל דבר בכל הקשור ליסודות עיצוב הבית - כיום הצרכן נהנה מקולקציית דלתות רחבה מאוד המציעה מגוון דלתות כניסה בגימורים שונים, במידות שונות ובסגנונות שונים. זאת מאחר ושוק דלתות הכניסה כבר ממזמן ממקד משאביו בקולקציית דלתות כניסה המאפשרת למשפצי הבתים לבחור דלתות כניסה אשר יתאימו לקו העיצוב הכללי של הבית.
דלתות כניסה מפלדה-מהם היתרונות
פורסם ע"י בתאריך 30/8/2010
דלתות כניסה העשויות פלדה כבר ממזמן הפכו להיות נחלת הכלל, אם בעבר נהגנו למצוא אותן במפעלים או במבנים הדורשים רמת אבטחה גבוהה במיוחד, כיום דלתות כניסה מפלדה זמינות בשפע בבתים פרטיים, בבתי עסק, מלונות ובכל מקום המקפיד על דלתות כניסה איכותיות להגנה מרבית של הבית ולחסכון כלכלי כשבוחנים את כל היתרונות הגלומים בחומר גלם פלדה.
דלתות כניסה מעוצבות –תכנון מראש לבחירה ממוקדת וברורה
פורסם ע"י בתאריך 22/8/2010
בבואך להתרשם ממגוון המוצרים תחת קטגוריית דלתות כניסה אתה עשוי למצוא עצמך מתלבט רבות בין מגוון דגמים, זאת מאחר והשוק פועל ומחדש דגמיו בתדירות גבוהה מאוד. על מנת להקל על תהליך בחירת דלת מתוך מגוון דלתות כניסה ריכזנו עבורך את האלמנטים החשובים ביותר בבחירת דלתות כניסה מעוצבות.
דלתות כניסה - כל מה שצריך לדעת לפני שרוכשים דלת
פורסם ע"י בתאריך 10/8/2010
דלתות כניסה הינן בעלות תפקיד חשוב באמירה העיצובית של הבית. דלתות כניסה מותירות את הרושם הראשוני המשפיע לגבי אופיו של הבית ועיצובו. לכן בחירת דלת כניסה הינה אלמנט חשוב בעיצוב הבית, על כך בכתבה.
דלתות כניסה וחשיבותן בשיפוץ הבית
פורסם ע"י בתאריך 20/7/2010
דלתות כניסה הינן מרכיב חשוב ביותר בכל הקשור לשיפוץ הבית ולכן כדאי מאוד לקחת בחשבון את מרכיב הדלתות עוד במועד התכנון, המאמר עוסק בכל הפרטים שכדאי לדעת אודות דלתות כניסה טרם שיפוץ הבית ובמהלכו.
עשרת הצעדים לבחירת הדלת הנכונה
פורסם ע"י בתאריך 30/5/2010
מדריך רכישת דלתות כניסה ודלתות פנים – כל שכדאי לדעת טרם רכישת דלתות. כגון גודל הדלת, חומרי גלם, יצרן הדלתות, מחירים, תו תקן ישראלי, אחריות ומועדי אספקה.
סיפורה של דלת
פורסם ע"י בתאריך 30/5/2010
דלתות כניסה מזמינים מבעוד מועד - כאשר קונים בית או משפצים חשוב מאוד לסגור מראש את הנושא של בחירת דלתות כניסה על מנת שלא יעוכב מעבר הדירה.

ראשי     מי אנחנו     קטלוג מוצרים     מבצעים     מאמרים     יצירת קשר

עיצוב ופיתוח ע"י SeoSmart

דלתות כניסה