העמוד של סטיל ארט בפייסבוק
דלתות כניסה | דלתות פנים | דלתות מעוצבות
יצרנית דלתות כניסה, דלתות פנים וארונות חשמל
דלתות
ארונות חשמל ותקשורת
אודותינו
מבצעים והנחות
קטלוג
יצירת קשר
למידע נוסף והזמנות : 08-8598883

דלתות פנים ממתכת

פורסם ע"י סטיל ארט בתאריך 8/2/2012


בניגוד לעבר, בו דלתות פנים לא קיבלו תשומת לב רבה ולא היה דגש רב על עיצובים ואיכותם, כיום, בעולם בו כל פריט בבית ומחוצה לו הופך לאלמנט עיצובי בעל משמעות רבה,  דלתות הפנים הפכו להיות מצרך מבוקש, מצרך שמוכרח לעמוד בתנאים רבים – עיצוב, איכות, ניקויקל, בידוד ועוד.

דלתות הפנים של הבית חייבות להעניק בידוד ביןהחדרים לחלל הבית. הבידוד הינו לצורך שמירה על קור או חום, הגנה מפני רעשים כמו מוזיקה וכמובן – הענקת פרטיות מלאה לדיירי הבית. בנוסף, דלתות הפנים חייבות להשתלב עם עיצובו הכללי של הבית ובכך להעניק לו מראה יוקרתי, חמים ומרשים הרבה יותר.


דלתות פנים ממתכת – איך הן נראות?


דלתות פנים ממתכת
כשמן כן הן. הן עשויות ממתכת. אך לפני שאתם נבהלים– לא מדובר במתכת גלויה ההופכת את הבית שלכם לדמוי מפעל, המתכת היא פנימית ומעליהישנו ציפוי דמוי עץ בכל עיצוב שתבחרו. הציפוי הינו PVC דמוי עץ שאותו ניתן לבחור בצבעים רבין ובעיצובים מגוונים. כך ניתןלבחור את הצבע והעיצוב המתאים לקו העיצובי של שאר הבית ובכך, להעניק לאותן דלתות פנים ממתכת מראה מעוצב ויוקרתי. חוץ ממומחים, אף אחד לא יחשוב כי מדובר בכךשהן דלתות פנים ממתכת ולא דלתות העשויות מעץ אמיתי.


דלתות פנים ממתכת – היתרונות


בוודאי אתם שואלים את עצמכם – מדוע לי לרכוש דלתות פנים ממתכת ולא להמשיך את המסורת בה דלתות פנים עשויות מעץ? הלא רוב האלמנטיםשל הבית שלכם מעץ (ריהוט חדרי ילדים, דקים, פרגולות, פרקט וכו'..) אבל דלתות פנים בשונה למה שהיה נהוג בעבר, מגיעות עשויות ממתכת באיכות בלתי מתפשרת..

אז אם אתם מתלבטים בין דלתות פנים מעץ או ממתכתחשוב שתדעו כי ישנן יתרונות רבים לאותן דלתות פנים ממתכת:

דלתות פנים העשויות ממתכת עמידות בפני חום וקורואינן מתעוותות עם השנים כפי שקורה לדלתות עץ.

דלתות עץ חשופות לטרמיטים ולפגעים רבים הנובעיםמהעץ עצמו – דלתות מתכת עמידות בפני בעיות אלו וכך הן מחזיקות מעמד לאורך שניםרבות מבלי צורך לתקן או להחליף את הדלת ולהוציא על כך כסף רב.

הבידוד שמעניקה דלת העשויה ממתכת הינו כפול מאשרהבידוד המעניקה דלת עץ. בעת רכישת דלתות פנים לבית העשויות ממתכת תזכו בבידוד נכוןוטוב לכל חלקי הבית השונים בהם יוצבו הדלתות.

דלתות פנים ממתכת נבנות בשיטה המספקת להן תכונותשל בידוד תרמי הרבה יותר טוב מאשר בדלתות העץ. תנור או מזגן הדולק בחדר עם דלתמתכת ישמור על החום או הקירור בחדר וכך תחסכו באנרגיה רבה ותצליחו לשמור על מזג אויר נכון ונוח בחדרי הבית.

דלתות העשויות ממתכת עמידות יותר בפני מים מאשרדלתות עץ שעם השנים נרקבות לאחר מגע עם מי השטיפה והניקיון

יתרונות אלו מספקים לדלתות המתכת מעמד גבוה יותרמאשר דלתות העץ. אם אתם מחפשים דלתות לפנים הבית שלכם שיחזיקו מעמד וישרתו אתכםלאורך שנים – דלתות ממתכת הן הפתרון המושלם עבורכם.

ראשי     מי אנחנו     קטלוג מוצרים     מבצעים     מאמרים     יצירת קשר

עיצוב ופיתוח ע"י SeoSmart

דלתות כניסה