העמוד של סטיל ארט בפייסבוק
דלתות כניסה | דלתות פנים | דלתות מעוצבות
יצרנית דלתות כניסה, דלתות פנים וארונות חשמל
דלתות
ארונות חשמל ותקשורת
אודותינו
מבצעים והנחות
קטלוג
יצירת קשר
למידע נוסף והזמנות : 08-8598883

כיצד לבחור דלתות כניסה

 בכדי שתהיו מרוצים מהדלת החדשה שלכם, הכנו עבורכם רשימה של פרטים אותם עליכם לדעת ולהכיר טרם הרכישה:

1.ראשית, הבינו מהיכן אתם רוכשים את הדלת. האם מחנות המפעל או לחלופין ממשווק המוכר דלתות של מגוון חברות. אין זהו סוד כי ברכישה אצל היצרן קיימת בידכם הגמישות הגבוהה ביותר לביצוע שינויים בעיצוב הדלת ולהתאימה לדרישותכם המלאות וכל זאת במחירים אטרקטיבים יותר אותם תוכלו למצוא רק במפעל הייצור עצמו.

2.חשוב להכיר את סוגי החומרים הקיימים בדלתות הכניסה ואת ההיתרונות והחסרונות על מנת שתוכלו לעשות את הבחירה הנכונה לדלת הכניסה שלכם שתעניק לביתכם את המראה האולטימטיבי.לדוגמא, היתרון של פח הינו שאינו מתנפח בחום או בגשם ועמיד לאורך זמן רב.

3.חשוב למדוד את גודל הפתח של דלת הכניסה לפני שהולכים לבדוק את המחיר מפני שהמחיר של דלת הכניסה משתנה בהתאם לגודל הפתח. לכן אם אתם מעוניינים לקבל הצעת מחיר שתהיה רלוונטית לגודל הפתח שלכם חשוב להגיע עם נתונים מדויקים.

4.יש לוודא עם הקבלן אשר בונה או משפץ עבורכם את הבית כי ביצע את הביטון של המשקוף בהתאם לצרכיכם .ללא ביטון נכון לא תוכלו להרכיב את הדלת כניסה ותאלצו לשלם סכום כסף נוסף לקבלן שיפוצים על מנת להתאים את הפתח והמשקוף.

5. רצוי לעשות סקר שוק בין 3-5 חברות בשוק ,רצוי להגיע אל המפעל, לראות את הייצור של הדלתות, לראות את התצוגה ולראות את הדלת ומגוון הצבעים בעיניים מכיוון שבמסך המחשב כל צבע וכל דלת כניסה יכולה להראות שונה במעבר ממסך למסך.

6.יש לוודא כי המנעול של הדלת בעל תו תקן ישראלי ועמיד לאורך תקופה ארוכה.

7.יש לוודא כי המחיר של הדלת כניסה כולל ידית, משקוף והרכבה על מנת שלא יהיו הפתעות בהמשך.

8. יש לוודא כי יש אחריות על הדלת ומה היא כוללת.

9. יש לוודא כי מתבצעת בקרת איכות מסודרת על הדלתות וכי המוצרים שיוצאים מהמפעל תקינים.

10. חשוב מאוד! זמן הייצור של הדלת. יש לוודא כי זמן הייצור מתאים לזמני המעבר דירה. חוסר עמידה בזמנים מצד המפעל יכול לפגוע במעבר דירה או בשיפוץ, כי ללא דלת לא תוכלו להכניס אף אחת מהרכישות החדשות שלכם לתוך הבית.

 

בהצלחה במשימה...

ראשי     מי אנחנו     קטלוג מוצרים     מבצעים     מאמרים     יצירת קשר

עיצוב ופיתוח ע"י SeoSmart

דלתות כניסה